Kafijas automātu bezmaksas noma
Uzsākot savu biznesu vēlies paaugstināt kolektīva darbaspējas un ieekonomēt no 500 EUR?


Mēs visi lieliski saprotam, ka kafijas automāts ir neaizvietojams atribūts bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī birojiem.

Ir pierādīts, ka, lietojot augstas kvalitātes kafiju darba vietā, palielinās darbinieku efektivitāte. Līdz ar to, Jūs kā darba devējs investējat savā biznesā pozitīvu attieksmi un lojalitāti kolektīvā, veicinot profesionāla darba atmosfēru.

Atverot jaunu kompāniju, uzņēmējs ne vienmēr var atļauties iegādāties kafijas iekārtu kvalitatīvas kafijas pagatavošanai. Tāpēc, kafijas automātu noma ar izdevīgiem nosacījumiem ir ideāls risinājums, lai samazinātu izmaksas (espresso automātu noma birojā), palielinātu ienākumus (kafijas automātu noma bāriem, kafejnīcām un restorāniem).

Mēs piedāvājam kafijas automātus nelieliem birojiem, ka arī profesionālos kafijas automātus birojiem, restorāniem un kafejnīcām.

 

Kafijas automātu apkope
Pagarini automāta kalpošanas ilgumu

Kafijas mašīnas uzstādīšana.
Nevienam nav noslēpums, ka katra modeļa inzstrukcijā var atrast rekomendācijas ka izvēlēties ūdens cietumu, ūdens temperatūru,kafijas maluma pakāpi un citus parametrus.

Lai pagatavotu lieliskas garšas kafiju, bet kafijas automāts strādātu pilnā slodzē, jāseko līdzi ražotāja parametru uzstadīšanas rekomendācijām. Pareizi kafijas automāta parametra iestatījumi nodrošina pagatavot perfektu kafiju un kafijas dzērienus, un novērst kafijas automāta bojājumus. Mūsu komanda Jums sniegs informāciju un noderīgus padomus par kafijas automāta pareizu uzturēšanu, kas paildzinās kafijas automāta kalpošanas ilgumu.
 
Papildus pakalpojumi pastāvīgiem klientiem!
Nopērkot kafiju DIBARCAFE mūsu interneta veikalā www.cpoint.lv, mēs garantējam Jūsu kafijas automātu bezmaksas apkopi. Mēs parūpēsiemies, lai Jūsu kafijas automāts ideāli darbotos, kā arī Jums nebūs jātērē nauda, lai nopirktu tīrīšanas līdzekļus, jo to izdarīsim mēs!

 
ASCASO DREAM
ASCASO DREAM

DREAM modelis
ir viens no tipiskākajiem Ascaso rūpnīcas modeļiem. Šis automāts, kuru radījis Marc Aranyó, sevī apvieno retro izskatu un jaunākās tehnoloģijas. Papildus tam, ka šis espresso kafijas automāts izgrezno vietu, kur tas atrodas, tas sniedz profesionālas kvalitātes izvilkumu un daudzpusīgumu, lai piedāvātu kafijas daudzveidību (espresso, vidējo, lielo), kā arī kapučīno un citus latte veidus. Un vienmēr ar izteiktu vienkāršību ikdienas lietošanai. 

Īpatnības
Barista kvalitāte mājās.

Profesionālas kvalitātes kafijas grupa
Izgatavoti no augstas kvalitātes misiņa un veidoti tā, lai vienmērīgi izplatītu karstumu, lai mūsu espresso būtu atbilstoša temperatūra un tā labāk ievilktos.

 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces