ASCASO DREAM


DREAM modelis
ir viens no tipiskākajiem Ascaso rūpnīcas modeļiem. Šis automāts, kuru radījis Marc Aranyó, sevī apvieno retro izskatu un jaunākās tehnoloģijas. Papildus tam, ka šis espresso kafijas automāts izgrezno vietu, kur tas atrodas, tas sniedz profesionālas kvalitātes izvilkumu un daudzpusīgumu, lai piedāvātu kafijas daudzveidību (espresso, vidējo, lielo), kā arī kapučīno un citus latte veidus. Un vienmēr ar izteiktu vienkāršību ikdienas lietošanai. 

Īpatnības
Barista kvalitāte mājās.

Profesionālas kvalitātes kafijas grupa
Izgatavoti no augstas kvalitātes misiņa un veidoti tā, lai vienmērīgi izplatītu karstumu, lai mūsu espresso būtu atbilstoša temperatūra un tā labāk ievilktos.

 
Termobloks: alumīnijs + nerūsējošais tērauds

Tā augstā kvalitāte ļauj ātri un secīgi sasniegt darba temperatūru. Divi termostati kontrolē kafijas un tvaika temperatūru un atiestatījams termostats aizsargā automātu no nejaušas pārkaršanas. Augsta ražotspēja. Virsizmēra, lai nodrošinātu profesionālu termisko stabilitāti un kvalitatīvu katru kafijas tasīti.
Ūdens cirkulē caur Inox ķēdi, tādējādi līdz minimumam samazinot kaļķakmens veidošanos.
Nodrošina neierobežotu tvaika daudzumu.

 

 


Thermoblock group video
16 Bāru sūknis

Profesionāls ūdens sūknis, kas nodrošina ūdens sadali virs kafijas atbilstošā spiedienā, lai tā iegūtu maksimālu aromātu, garšu un organoleptiskās īpašības.
3 Virzienu ventiļi

Šāda veida ventiļa izmantošana ļauj piedāvāt sausu ekstrakciju, novērš beigu pilēšanu un pasargā no pārmērīga spiediena.
Profesionālie portafiltri un profesionālie filtru grozi

Sekojot Ascaso idejai par profesionālo detaļu izmantošanu espresso mājas pasaulē, visi mūsu automāti ir aprīkoti ar misiņa portafiltriem un 58 mm diametra (60 mm diametra PROF modeļos) nerūsējoša tērauda filtru groziem (1 vai 2 kafijām) un īpašu filtru grozu ESE Pod daudzpusīgajā modelī. Turklāt mūsu daudzpusīgajā modelī tiek izmantoti jaunāko tehnoloģiju filtri ar “superkrējuma” versiju, kas ļauj iegūt īpaši krējumainu ekstrakciju. Šis īpašais spiedienam pakļautais filtrs garantē krējumainu kafiju neatkarīgi no izmantotā maisījuma vai maluma pakāpes.
Īpaša tvaika caurule kapučīno

Īpaša iezīme, kas nāk standartā visos mūsu produktos. Tvaika caurules dizains ļauj pagatavot krējumainu kapučīno un latte tik vienkārši, ka tā šķiet maģija.
How make a cappuccino with our Dream coffee machine
1,3 litru ūdens tvertne.
noņemama apkopei un tīrīšanai un viegli vizuāli saredzama, lai pārbaudītu ūdens līmeni tvertnē. Tvertni iespējams uzpildīt, kafijas automātam darbojoties.


Temperatūras kontrole
Ārējais termometrs, kura dizains ieturēts retro stilā, rāda boilera temperatūru dažādiem kafijas veidiem (boilers / termobloks) un tvaikam. Nolasāms gan ºC, gan ºF.


Tasīšu sildītāji un paplātes
Līdzinoties profesionālajiem bāru kafijas automātiem, automāta augšpusē atsevišķi atrodas virsma, kas uztur tasītes siltas (tasīšu sildītājs), lai kafija nezaudētu savu temperatūru pēc iepildīšanas tasītē. Nerūsējošais tērauds un noņemama paplāte (lai savāktu kafijas un ūdens atliekas) un režģa dizains nodrošina vieglu apiešanos un tīrīšanu.

Materiālu un detaļu augsta kvalitāte

Dream kafijas automāts izgatavots no alumīnija. Bez 12 piedāvātajām krāsām (alumīnijs nokrāsots ar tehnoloģiskas kvalitātes krāsām, kuras tiek izmantotas 1. Formulā) un no īpašas drukas (La Vaca modelis), galvenais tā akcents ir spožais alumīnijs. Tas tiek panākts katru priekšmetu pulējot ar rokām, vienu pēc otra. Iespējamās virsmas nevienmērības iemesls ir darbietilpīgais, ar rokām veicamais process, kuru mēs vēlamies saglabāt tā izsmalcinātības dēļ, kas piešķir katram šādam priekšmetam atšķirīgu raksturu. Dream modelim (malta kafija/daudzpusēja) ir bliete. Alumīnija profesionālā bliete ( 57mm), kuru radījis Marc Aranyó.
Perfekta kafijas tasīte

Lai arī kuru sistēmu Jūs izvēlētos, rezultāts būs teicams espresso: Profesionāli automāti.

Droša pārtika

Visas misiņa detaļas ir īpaši apstrādātas un saskaroties ar ūdeni būtiski samazina svina un citu metālu daudzumu ūdenī.

100% RADĪTS UN ROKĀM DARINĀTS BARSELONĀ

 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces