Kafijas automāta noma Jūsu birojam


Priekšrocības nomāt kafijas automātu no CPOINT.LV

-Garantējam augstas kvalitātes kafiju un profesionālus kafijas automātus;
-Bezmaksas kafijas automātu apkope un diagnostika;
-Kafijas automāta tehniskās apkopes laikā nodrošinam kafijas automāta aizvietošanu ar darba kārtībā esošu līdzvērtīgu kafijas automātu.

Viss kas nepieciešams ir tik vien kā izvēlēties kafiju, sazināties ar mums un pieteikties kafijas degustācijai. Mūsu uzņēmuma parstāvis dosies pie Jums un uzcienās ar svaigi pagatavotu DIBARCAFE.

Un pēc tam, Jūs bez liekām rūpēm varēsiet baudīt DIBARCAFE, kas ir viena no labākajām kafijām mūsu tirgū.


Kafijas automāta noma Jūsu birojam
Uzsākot savu biznesu vēlies paaugstināt kolektīva darbaspējas un ieekonomēt no 500 EUR?


Mēs visi lieliski saprotam, ka kafijas automāts ir neaizvietojams atribūts bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī birojiem.

Ir pierādīts, ka, lietojot augstas kvalitātes kafiju darba vietā, palielinās darbinieku efektivitāte. Līdz ar to, Jūs kā darba devējs investējat savā biznesā pozitīvu attieksmi un lojalitāti kolektīvā, veicinot profesionāla darba atmosfēru.

Atverot jaunu kompāniju, uzņēmējs ne vienmēr var atļauties iegādāties kafijas iekārtu kvalitatīvas kafijas pagatavošanai. Tāpēc, kafijas automātu noma ar izdevīgiem nosacījumiem ir ideāls risinājums, lai samazinātu izmaksas (espresso automātu noma birojā), palielinātu ienākumus (kafijas automātu noma bāriem, kafejnīcām un restorāniem).

Mēs piedāvājam kafijas automātus nelieliem birojiem, ka arī profesionālos kafijas automātus birojiem, restorāniem un kafejnīcām.

 

Salīdzināšanai atlasītas 0 preces